top of page
  • Projektowanie logo składa się z kilku etapów. Na początek musimy dobrze się poznać, określić oczekiwania względem produktu końcowego, zapoznać się z historią marki i jej celami. Po ustaleniu prac przygotujemy kilka wersji, wprowadzamy ewentualne poprawki i gotowe! Dobre logo to podstawa każdego biznesu, ma wpływ na rozpoznawalność marki i dlatego ważne jest by było odpowiednio dopracowane.

  • Branding jest długim procesem tworzenia i rozwijania wizerunku marki. Jest on niezbędny do tego żeby się wyróżnić na rynku. W tym celu używamy konkretnych technik marketingowych, które pomogą w osiągnięciu rozpoznawalności i utożsamianiu się klienta z marką. Jest to praca od podstaw - wybieramy nazwę, slogan, logo, kolory firmowe, opracowujemy całą strategię.

  • Podstawa w tworzeniu wizerunku marki oraz jej tożsamości. Również ma na celu wyróżnienie na rynku, przyciągnięcie klienta. Obecnie identyfikacja wizualna to nie jest tylko opracowanie logo i podstaw, znacznie szerzej podchodzimy do tego tematu.

  • Odpowiednio zaprojektujemy i zorganizujemy treści obszaru internetowego, tak, aby Twoja strona była atrakcyjna dla odbiorców. Profesjonalnie zrobiona witryna będzie świetną, wirtualną wizytówką marki.

  • Spoty reklamowe cechuje krótki czas trwania i zwięzły przekaz. Ten typ reklamy towarzyszy nam już od bardzo długiego czasu, najczęściej w radiu czy telewizji. Obecnie wykorzystywany jest do tego również potencjał Internetu. Przygotujemy dla Ciebie wideo, którym zareklamujesz swój produkt lub usługę.

  • Stworzymy dla Twojej marki komunikację wizualną. W odpowiedni sposób przedstawimy Twoje produkty lub usługi. Szereg prac graficznych wpłynie na budowanie określonego wizerunku a nawet na wzrost sprzedaży.

  • Zajmiemy się każdym aspektem produkcji sesji fotograficznych i wideo. Oferujemy sesje produktowe, lookbookowe, packshotowe i wiele innych. Opracujemy pomysły i content. Mamy w składzie profesjonalnego fotografa oraz montażystę, który zajmie się produkcją. Zadbamy o nadzór kreatywny podczas sesji jak i post produkcji.

  • Zajmiemy się zaprojektowaniem etykiet i opakowań od podstaw jak i pracą nad istniejącym już projektem. Ważna jest nie tylko obróbka graficzna ale i odpowiednie przygotowanie marketingowe- dzięki takiemu zestawieniu wyróżnimy Twój produkt nadając mu odpowiedną kolorystykę, kształt i inne elementy, które przyciągną uwagę potencjalnego kupca, a dzięki temu wpłyną na Twoją sprzedaż.

  • Przygotujemy dla Ciebie packshoty - są to fotografie produktu wykonane na białym lub "przezroczystym" tle. Najczęściej wykorzystywane są one przy sprzedaży internetowej, ponieważ podkreślają najważniejsze cechy produktu.

  • Przygotowujemy wszelkie materiały marketingowe takie jak ulotki, standy, dyspensery, roll-upy i reklamy podświetlane. Zajmiemy się koncepcją, projektem, obróbką i finalną realizacją.

copyright N42 Sp. z o.o.

bottom of page