top of page

SKUTECZNY

MARKETING

Z PASJĄ

N42 to 27-osobowa agencja strategicznego doradztwa komunikacyjnego, obecna na polskim rynku od 17 lat (wcześniej jako ACHA PR). Zespół Agencji składa się z doświadczonych ekspertów, którzy współpracują z klientami w obszarze prowadzenia kompleksowych działań komunikacyjnych, w tym zarządzania reputacją i ryzykiem wizerunkowym, a także w sytuacjach wymagających zarządzania kryzysem. Naszym klientom oferujemy także pełne wsparcie w doborze narzędzi marketingowych, rekomendowaniu kampanii social media, projektowaniu graficznym i copywritingu. 

Naszą współpracę rozpoczynamy od analizy, zarysowania strategii komunikacji i planowania działań, a także określenia mierników sukcesu. Stawiamy na jakość i skuteczność działań. Angażujemy się w projekty o różnym stopniu skomplikowania. Traktujemy komunikację jak proces biznesowy. Dlatego jedną z naszych najsilniejszych stron są nasi Klienci, którzy korzystają z naszych usług od lat.

Damian Grudzień
Art Director
Od ponad dekady pracuje w agencjach reklamowych. Jest projektantem graficznym i dyrektorem artystycznym. Prowadzi zespoły kreatywne i współpracuje ze specjalistami z wielu dziedzin.
Monika Kubacka
Head of Business & Strategy 
Od 2014 roku zajmuje się Public Relations. Zbierała doświadczenie jako PR Managerka w Superlidze Sp. z o.o.. Od 2018 roku jest trenerką prelegentów podczas wystąpień na konferencjach TEDx.
Magdalena Przygoda
Head of Marketing & Creative
Z mediami i reklamą jest związana od ponad 10 lat. Przed dołączeniem do agencji N42 pracowała po stronie wydawcy m.in. w Agorze oraz Edipresse Polska. W N42 odpowiada za dział digital marketing.
Maciej Sztupek
 Head of Construction
Dyrektor Oddziału N42 creative solutions w Bydgoszczy. Od 2016 roku związany z agencją, odpowiada za projekty z branży budowlanej, tworząc kampanie i strategie dla liderów z tego segmentu.