top of page
  • Opracowujemy strategię działań, kluczowe przekazy, tworzymy komunikację spójną z celami biznesowymi i wizerunkowymi klienta. Podejmujemy się standardowych i niestandardowych działań. Projektujemy współpracę ze wszystkimi kluczowymi interesariuszami i decydentami klientów.  

  • Biuro prasowe to nic innego, jak codzienne dbanie o wizerunek. Monitorujemy media, konteksty biznesowe i społeczne, doradzamy w kontaktach z mediami, pozycjonujemy kluczowe przekazy klienta, ekspertów, a także pracujemy nad materiałami prasowymi. Aktywnie działamy i doradzamy w zakresie prowadzenia profilu na linkedin, wspólnie tworząc wartościowe, biznesowe treści.  

  • Mapujemy ryzyka, tworzymy potencjalne scenariusze kryzysowe i matrycę działań, niezbędnych dla ochrony wizerunku. Mamy zespół doświadczonych ekspertów, którzy w sytuacjach kryzysowych są stale dostępni dla klientów, aż do momentu wygaszenia.  

  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku osobistego. Współpracujemy i współpracowaliśmy z zarządami spółek, sportowcami, czy osobami publicznymi. Szkolimy z wystąpień publicznych, rekomendujemy zakres i charakter obecności w mediach oraz mediach społecznościowych, przygotowujemy do wywiadów i negocjacji.  

  • Wiemy, jak ważny jest atrakcyjny wizualnie przekaz. Oferujemy profesjonalne sesje wizerunkowe i wideo korporacyjne, zgodne z wartościami i key visualem klienta.  

  • Doradzamy i zajmujemy się zakupem mediów. Ustalamy plan pojawienia się w konkretnych tytułach, żeby osiągnąć założone cele komunikacyjne. Prowadzimy klienta przez cały proces – od wyboru, po finalne publikacje.  

copyright N42 Sp. z o.o.

bottom of page