top of page
 • Social media to podstawa w obecnym świecie. Zrobimy za Ciebie research i na podstawie informacji o Twojej działalności poprowadzimy media społecznościowe. Treści tworzone są przez profesjonalistów, a wszystko okraszone jest grafikami i animacjami od naszego studia design. 

  Zajmujemy się prowadzeniem kont firmowych na takich portalach jak: Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, Pinterest i YouTube. 

 • Search Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach internetowych. Poprowadzimy dla Ciebie kampanie reklamowe w Google i jego sieci reklamowej. Twoje reklamy mogą pojawiać się na szczycie wyników wyszukiwania, czy stronach głównych popularnych portali. Zajmiemy się przygotowaniem grafik i optymalizacją kampanii. Konwersje, CTRy, remarketing, czy CPC nie są nam straszne. 

 • Oferujmy usługi w zakresie prowadzenia kampanii płatnych w przestrzeni mediów społecznościowych. W zależności od potrzeby, prowadzimy kampanie wizerunkowe, performence czy lead generation. Nasza obsługa obejmuje działania od stworzenia media planu, po wdrożenie, optymalizacje oraz raportowanie prowadzonych działań online marketingu.  

  Kampanie płatne prowadzimy w takich systemach, jak Meta Ads, Tik Tok Ads, LinkedIn Ads oraz Pinterest Ads  

 • Pełna analiza strony internetowej, mediów społecznościowych oraz wszelkich aktywności online, która umożliwia zrozumienie, jakie działania przynoszą efekty i jak można zoptymalizować swoją obecność w Internecie. 

  Po stronie agencji leży śledzenie ruchu na stronie, analiza zachowań użytkowników, śledzenie konwersji, badanie retencji, testy A/B i optymalizacja oraz monitorowanie wydajności obecnie prowadzonych kampanii.  

 • Zarządzanie i rozwijanie społeczności online, czyli grupy ludzi zainteresowanych daną marką, produktem, usługą lub tematem. Głównym celem jest tworzenie i pielęgnowanie pozytywnych relacji między marką a jej odbiorcami oraz zapewnienie aktywności i zaangażowania członków społeczności. 

  Takie działania pomagają budować lojalność klientów, zbierać opinie, identyfikować trendy i przekazywać ważne informacje. To także sposób na zbieranie danych do analizy i doskonalenia działań marketingowych i produktowych. 

 • W dzisiejszych czasach jest to kluczowa część strategii pozyskiwania i angażowania klientów. Nasze usługi content marketingu skupiają się przede wszystkim na tworzeniu zwięzłej treści, która przyciąga uwagę i dostarcza wartość dla grupy docelowej Twojej marki. Oferowane przez nas rozwiązania obejmują koncepcję działania, tworzenie m.in. treści takich jak filmy, rolki, grafiki oraz ich dystrybucję na odpowiednich platformach, pomagając Ci osiągnąć cele biznesowe i budować trwałe relacje z klientami. 

copyright N42 Sp. z o.o.

bottom of page