top of page

WWW oraz materiały drukowane

Celem działań było stworzenie nowego layoutu strony internetowej oraz broszur prezentujących w atrakcyjny oraz czytelny sposób lokalizacje magazynów klienta.

Client

Mapletree

Year

2021

Stworzyliśmy nowy layout strony internetowej. Naszym celem było uzyskanie nie tylko atrakcyjnego i przyciągającego uwagę wyglądu, ale również przedstawienie w czytelny sposób lokalizacji magazynów klienta. Tworząc stronę korzystaliśmy z nowoczesnych rozwiązań oraz aktualnie panujących trendów.
 

Zaprojektowany przez nas layout strony internetowej odznacza się minimalizmem, łącząc go z przykuwającą wzrok interaktywnością i łatwością w nawigowaniu po witrynie.

Utrzymując spójność materiałów drukowanych ze stroną internetową skupiliśmy się na wyróżnieniu nazw obiektów i wyszczególnieniu ich najważniejszych cech. Wygodna w odbiorze struktura tekstowa oraz układ zdjęć pozwoliły nam uzyskać wyszczególnić istotne informacje w przejrzysty sposób.
 

Dzięki zastosowaniu infografik zbudowaliśmy właściwą architekturę informacji w layoucie. W tle umieściliśmy delikatny wzór, który całości nadał głębi, a także lekkości i dynamiki odbioru.

bottom of page